Web Tasarım ve Barındırma Hizmetleri
Web Tasarım ve Barındırma Hizmetleri

Web siteniz yok ise ve bu konuda pek bilgi sahibi değilseniz. Siz değerli müşterilerimize bu konuda çeşitli çözümler sunuyoruz...

1. Web sitesine ihtiyacım yok ama internette bir yerim ve kimliğim olsun istiyorsanız işte tam size uygun bir çözüm... http://www.manisailrehberi.com bu sitemize gidin ve firmanızı ister ücretsiz isterseniz gold veya gümüş paketlerden birisine ekleyerek hem vitrinde hem ana sayfada 10 TL ile 40 TL arasında bir masraf yaparak Manisa İl Rehberinde yerinizi alın ve müşteri farkındalığını yaşayın.

2. Web siteniz olsun istiyorsunuz ama çok fazla paralar harcamak istemiyorsunuz. Alan adı tescili + site tasarımı mobil uyumlu (manisabilgisayar.com) gibi + 10 adet alan adınızda içeren mail info@manisabilgisayar.com gibi bir siteye anahtar teslim 300 ile 400 TL. arasında sahip olun ve ayrıca manisailrehberinde sınırsız gold paket üyeliği kazanın.. 

3. Web sitem var ama barındırma hizmeti aldığım firma uzakta ve yeteri kadar hızlı hizmet alamıyorum diyorsanız.. www.manisawebhosting.com adresimizden size uygun alan açalım ve alan adınızı bizim sunucularımıza taşıyarak herzaman yakından ve güvenilir hizmet almanın rahatlığını yaşayın..

Bazı referanslarımız...

http://soyluoptik.com.tr 

http://favoriyapidenetim.com.tr 

http://guneykebap.com  

http://www.bosphorus.com.tr/  

http://kurumsaltoptan.com 

http://manisaaktifilkyardim.com 

http://turgutalpdagkoyu.com

 

manisa bilgisayar, manisa bilgisayar tamiri, manisa bilgisayar onarımı, manisa bilgisayar bakımı, manisadaki bilgisayarcılar, manisa, bilgisayar notebook onarımı, toner dolum, bilgisayar tamir, manisa bilgisayar servis, notebook chipset, notebook onarımı, notebook menteşe, asus