Hakkımızda

           Manisa Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri 2007 yılında Manisa'daki bilgisayar hizmet sektöründeki eksikleri gidermek üzere kurulmuş bir firma olup gece gündüz demeden çalışarak kısa zamanda Manisa halkının tanığı, güven duyduğu bir firma olmuştur. Temelde çizgisi, geniş vizyonu ve ilkeli yaklaşımlarıyla bilgisayar sektöründeki diğer firmalardan kolayca ayrılır. At gözlükleriyle körü körüne bir tarz ve ürüne bağlanmak değil ülkemizde ve dünyada değişen teknolojiyi mantık ve ticaret süzgecinden geçirerek sağlıklı kararlar alır ve ilkeli çizgisinden taviz vermeksizin sağlam adımlarla hedefine yürür.

            Manisa Bilgisayar hiçbir zaman basit ifadelerle en büyük olmayı hedeflemez. Manisa Bilgisayar büyümeye de çalışmaz. Hedefi Manisa'daki en memnun ve en çok müşteri kitlesine sahip olmaktır. Belki en çok müşteri de Manisa Bilgisayar'ın olmayacaktır ama Manisa Bilgisayar temelde en memnun müşteri kitlesi'ni hedeflemektedir ve politikalarını bu temel üzerine kurmuştur.

 

Etiketler : manisa bilgisayar, manisa bilgisayar tamiri, manisa bilgisayar onarımı, manisa bilgisayar bakımı, manisadaki bilgisayarcılar, manisa, bilgisayar notebook onarımı, toner dolum, bilgisayar tamir, manisa bilgisayar servis, notebook chipset, notebook onarımı, notebook menteşe, asus