Misyonumuz

Manisa Bilgisayar kendisini değer katan Bilişim Dağıtıcısı olarak tanımlar. Kendisini hem bilişim hem de hizmet sektöründe görür. Komisyoncu tarzı klasik alış-satış işlemlerinden uzak, dağıttığı ve sattığı ürünlere alış kolaylığı, satış öncesi destek, uygun fiyat, uygun ödeme kolaylığı, zamanında ve hızlı sevkiyat, satış sonrası ürün desteği, arızalı ürünlerde tam garanti v.s. gibi sağlam firma olmasının getirdiği özel avantajları ve değerleri katar. 

Manisa Bilgisayar servis departmanından satış departmanına kadar müşteri memnuniyetine kilitlenmiştir. Tüm proje ve çalışmalarını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur.

BİLGİSAYAR sektöründe tecrübesi ve kadrosu ile Manisa Bilgisayar, yaşama değer katan bir satıcı ve hizmet veren olarak sağlam adımlarla büyümeye devam ederken sizi de birlikte yürümeye, büyümeye, ve daha mutlu yarınlara beraber gülümseeye çağırıyor.

 

Etiketler: manisa bilgisayar, manisa bilgisayar tamiri, manisa bilgisayar onarımı, manisa bilgisayar bakımı, manisadaki bilgisayarcılar, manisa, bilgisayar notebook onarımı, toner dolum, bilgisayar tamir, manisa bilgisayar servis, notebook chipset, notebook onarımı, notebook menteşe, asus