bilgi@manisabilgisayar.com

Teknik Servis Hizmeti
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Teknik Servis Hizmeti
Teknik Servis Hizmeti

Teknik servis hizmetini işyerimizde, evinizde veya işyerinizde veriyoruz.
Eğer sorunlu ürününüz taşınabilir bir ürün ise öncelikle işyerimize getirerek daha hızlı bir şekilde çözülmesini talep edebilirsiniz. Eğer ürününüz taşınamaz bir ürün veya sorunun işyerinde veya evinizde çözülmesi gerektiren bir sorun ise servis talep edebilirsiniz.

Bu kapsamda,

1. Masaüstü Bilgisayarlar, AIO Bilgisayarlar, Serverler, Sunucular, İş İstasyonları, Dokunmatik Pos Cihazlar

2. Notebook, Laptop, Dizüstü 

3. Netbooklar, Tabletler, Cep Telefonları

4. Monitörler

5. Yazıcılar

6. Modemler, Access Pointler

ve bunlar gibi birçok ürüne teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Öncelikle doğru teşhis en önemli adımdır. Doğru teşhis bizi doğru bir müdahaleye yönlendirir buda çabuk ve zamanında bir çözüme ulaştırır. Çözümü ise en ekonomik şekilde çözmenin yolları siz müşterilerimize sunulur.

Sorun donanımsal ise ürünlerimiz yıllardır bayisi olduğumuz tedarikçi firmalardan garantili olarak karşılanır ve müşterilerimize sunulur.

Sorun yazılımsal ise öncelik verilerinizin güvenliğidir. Bu durumda izlediğimiz adımlar şunlardır.

  1. Çöken sistem içinden önemli verilerinizi kurtarıyoruz.
  2. Sonrasında format atarak sistemi tekrar aktif hale getiryoruz.
  3. Gerekli programların kurulumlarını yapıyoruz.
  4. Yedeklenen dosyaları geri yüklüyoruz.

Bu adımları servis programımız ile siz değerli müşterilerimize https://servis.manisabilgisayar.com adresinden online takip edebilmenizi sağlıyoruz.

Sözleşmeli Hizmet Seçenekleri

1. Telefonda Destek Hizmeti
Sözleşmeli işletmelerden çağrı geldiğinde anda, çağrı merkezi derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek, çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilir.

Tüm çağrılarda, standart ve detaylı olarak aşağıdaki bilgilere yer verilir:

  • Müşteri bilgisi
  • Ürün bilgisi
  • Tarih bilgisi
  • Arıza bilgisi
  • Yapılan işlem

2. Uzaktan Destek Hizmeti
Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır.

3. Yerinde Destek Hizmeti
Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur.

4. Periyodik Bakım Hizmeti
Periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.

5. Yedek Cihaz Bulundurma Hizmeti
Yedek cihaz bulundurma hizmetini alan müşterilerde, arıza meydana gelmesi durumunda, müşterinin mevcut işini aksatmadan, yedek cihaz ile değişim yapılır. Bu hizmet kapsamında temin edilen cihazın, yerinde kurulumu yapılarak devreye alınır.

Destek kapsamı, ihtiyaca göre donanım ve/veya yazılım desteği olabileceği gibi, parça hariç veya parça dâhil şeklinde de olabilir. Sözleşmeli müşterilerimize verilen servislerle ilgili olarak düzenli raporlar alınarak, verilen hizmet ve kalitesi sürekli takip edilir. Bu raporlar müşterilerimizle de düzenli olarak paylaşılır.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Teknik Servis Hizmeti
Sarf Malzeme Tedariği
Google Reklam Danışmanlığı
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın