bilgi@manisabilgisayar.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Manisa Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri 2007 yılında Manisa'daki bilgisayar hizmet sektöründeki eksikleri gidermek üzere kurulmuş bir firma olup gece gündüz demeden çalışarak kısa zamanda Manisa halkının güven duyduğu bir firma olmuştur. Temelde çizgisi, geniş vizyonu ve ilkeli yaklaşımlarıyla bilgisayar sektöründeki diğer firmalardan kolayca ayrılır. At gözlükleriyle körü körüne bir tarz ve ürüne bağlanmak değil ülkemizde ve dünyada değişen teknolojiyi mantık ve ticaret süzgecinden geçirerek sağlıklı kararlar alır ve ilkeli çizgisinden taviz vermeksizin sağlam adımlarla hedefine yürür..

Misyonumuz

Manisa Bilgisayar kendisini değer katan Bilişim Dağıtıcısı olarak tanımlar. Kendisini hem bilişim hem de hizmet sektöründe görür. Komisyoncu tarzı klasik alış-satış işlemlerinden uzak, dağıttığı ve sattığı ürünlerlere alış kolaylığı, satış öncesi destek, uygun fiyat, uygun ödeme kolaylığı, zamanında ve hızlı sevkiyat, satış sonrası ürün desteği, arızalı ürünlerde tam garanti v.s. gibi sağlam firma olmasının getirdiği özel avantajları ve değerleri katar.

Vizyon

"Bizce Önemlisiniz" sloganı ile kısa vadeli ticari kaygıların tersine uzun vadede müşteri memnuniyetini hedefleyen Manisa Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, değer katan satıcı ve hizmet veren sıfatını müşteri hizmeti ile yorumlamış ve müşteri memnuniyetini referans noktası kabul etmiştir.
Bilgisayar sektörünün tüm alanlarında müşterilerinin sorunlarını çözmek üzere vardır.
Manisa Bilgisayar memnun kalmış her müşteri ile karşılaştığında gülümseyen ifadeler görmeyi ilke edinmiştir.

Asıl Sermaye Müşteri Güvenidir.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın